Náradie Kärcher

Náradie Kärcher

PF 2020 s Karcher Považská Bystrica wink a predstavujeme vám nový leták Home & Garden a Professional a aj NOVINKY. Viac sa dozvieš v predajni KERASPOL wink

Predajňa KERASPOL v Považskej Bystrici je autorizovaným predajcom značky Kärcher. Poradíme vám pri vybere stroja a v prípade potreby zabezpečíme záručný aj pozáručný servis Kärcher. V Považskej Bystrici patríme medzi najväčších predajcov umývacej techniky od firmy Kärcher. Niektoré stroje je možnosť požičať. Profesionálne stroje Kärcher pre priemysel je po dohode možné predviesť u Vás na firme.

V ponuke máme vysokotlakové čističe, čističe okien, parné čističe, vysávače, umývacie automaty, zametacie stroje,kalové čerpadlá, zavlažovanie a veľký výber čistiacej chémie. V našej predajni Keraspol Považská Bystrica nájdete všetko pre dokonalú čistotu, o ktorú sa postarajú čistiace stroje Kärcher.

Kärcher ponúka produkty pre domáce použitie - rýchle a efektívne čistenie v dome i exteriéri a inteligentné riešenia pre záhradu. Ponuka produktov od vysokotlakových čističov až po zavlažovanie.

Výrobky pre profesionálne použitie - ekonomické a šetrné k životnému prostrediu. Na čistenie v priemysle, obchode a poľnohospodárstve.

Súbory na stiahnutie

akcia-karcher-profi 13.02.2020 3,36 MB

Najnovšie akciové letáky

Leták
Leták
Leták
Leták
Leták

Naše webové stránky používajú súbory cookies za účelom správnej funkčnosti a analýzy návštevnosti. Takisto na našom serveri ukladáme Vašu IP adresu za účelom bezpečnosti našich stránok. Prečítajte si viac o spracúvaní osobných údajov