Náradie Dewalt

Náradie Dewalt

Veľa úspechov v roku 2020 s 54 V FLEXVOLT záruka výkonu od Dewalt. Viac sa dozvieš v našej predajni KERASPOL wink

DEWALT XR FLEXVOLT VÝKON NÁRADIA NAPÁJANÉHO KÁBLOM A SLOBODA NÁRADIA NAPÁJANÉHO AKUMULÁTOROM.

POZÝVAME VÁS DO PREDAJNE KERASPOL V POVAŽSKEJ BYSTRICI S PROFESIONÁLNYM NÁRADIM DEWALT.

ZÁRUKA 3. ROKY NA VŠETKY AKUMULÁTOROVÉ STROJE DEWALT XR.

Stroje DEWALT kúpite v predajni KERASPOL v Považskej Bystrici. Predajňa KERASPOL sprostredkuváva záručný a pozáručný servis pre stroje DEWALT. Väčšina remeselníkov si značku DEWALT obľúbila pre jej nepochybné prednosti: presnosť, výkon, spoľahlivosť a bezpečnosť. Tieto pojmy sa stali obchodnými značkami mena DEWALT.

V dnešnej dobe sú tieto charakteristiky zahrnuté prostredníctvom dlhodobých skúseností a poznatkov z výskumu v každom výrobku širokého sortimentu výkonného elektrického náradia a príslušenstva značky DEWALT. Akceptácia týchto produktov firmy DEWALT profesionálnymi remeselníkmi na celom svete dostala dnes firmu DEWALT na prvé miesto v predajnosti na území severnej Ameriky a behom posledných piatich rokov sa firma prejavila ako spoločnosť s najrýchlejším rozvojom v oblasti profesionálneho elektrického náradia.

V našej predajni Keraspol nájdete široký výber strojov DEWALT a zároveň v Považskej Bystrici patríme medzi najväčších predajcov tejto značky.

Súbory na stiahnutie

dewalt-akcia-1 13.02.2020 6,96 MB

Najnovšie akciové letáky

Leták
Leták
Leták
Leták
Leták

Naše webové stránky používajú súbory cookies za účelom správnej funkčnosti a analýzy návštevnosti. Takisto na našom serveri ukladáme Vašu IP adresu za účelom bezpečnosti našich stránok. Prečítajte si viac o spracúvaní osobných údajov